.

Zahlasujte v ankete

Akú značku MT preferujete ?
 

Nokia N86 s 8MP a 8GB je na svete
Nedeľa, 01 Marec 2009 17:14
Nokia si dala za cieľ vytvoriť čo najlepší prístroj na fotografovanie. Spojila širokouhlý objektív Carl Zeiss s 8MP snímačom a výsledkom je kvalita obrázkov porovnateľná s digitálnym fotoaparátom.

 

Nokia N86 8MP je navrhnutá pre kvalitné fotografovania nielen pri jasnom svetle, ale i za šera a navyše je optimalizovaná na natáčanie videa. Vysokorýchlostné pripojenie prístroja zabezpečuje jednoduché a pohodlné zdieľanie. Nokia N86 8MP bude v predaji v druhom štvrťroku 2009 za predpokladanú cenu 375 eur bez DPH.

 

„Ľudia chcú mobilné fotoaparáty, ktoré produkujú skvelé fotografie za všetkých svetelných podmienok,“ hovorí Juha-Pekka Sipponen, riaditeľ divízie Nseries. „To je dôvod, prečo je fotografická clona prístroja Nokia N86 8MP porovnateľná s jednoúčelovým fotoaparátom vysokej kvality. Či už ide o beh s býkmi v Pamplone alebo o panoramatický západ slnka nad Sydney, Nokia N86 8MP vždy vytvorí obrázok s údajom o geografickej polohe. Ten odošlete ihneď na internetové sociálne siete alebo na servery určené na zdieľanie fotografií, ako sú Share on Ovi alebo Flickr.“


Nokia N86 8MP ponúka jednoduché ovládanie pre nováčikov; na druhej strane možnosti tejto novinky výrazne zapôsobia i na skúsených fotografov. Výbava obsahuje širokouhlý objektív Carl Zeiss Tessar, automatickú redukciu rozmazania pri pohybujúcich sa objektoch a variabilnú clonu pre ostré fotografie v meniacich sa svetelných podmienkach. Mechanická uzávierka zabezpečí rýchle zhotovenie obrázku, zatiaľ čo dvojitý LED blesk je dostatočne výkonný na zhotovenie videozáberov.


„Ak majú byť výsledkom najlepšie digitálne fotografie, záleží viac na kvalite objektívu a snímača, než iba na počte megapixlov. Nokia N86 8MP je prvým mobilným prístrojom s premennou clonou, ktorá v spojení s objektívom Carl Zeiss zabezpečuje vynikajúce výsledky. Nikdy nebolo jednoduchšie zachytiť dôležité okamihy v takej výbornej kvalite,“ hovorí Helmut Heier zo spoločnosti Carl Zeiss.

 

Každý detail novinky Nokia N86 8MP je navrhnutý s jasným zreteľom na fotografovanie, vrátane 8 GB pamäte, ktorá umožní uložiť až 4 000 fotografií (pamäť možno rozšíriť pomocou pamäťovej karty microSD 16 GB až na veľkosť 24 GB), ostrého OLED displeja, ktorý kryje proti poškrabaniu odolné sklo alebo prehľadného manažmentu na archiváciu fotografií. Prístroj umožňuje aj plnú synchronizáciu s osobným počítačom a pripojením k bežnému televízoru na prehliadanie fotografií.

 

Nokia N86 8MP bude obsahovať poslednú verziu programu Nokia Mapy a plnú integráciu platformy Ovi, čo dodá fotografiám a videám väčšiu osobnú rovinu. Ľudia budú zdieľať svoju polohu a podelia sa tak o svoje osobné a spoločenské zážitky, ako sú fotografie označené geotaggingom. Nokia N86 8MP prichádza so zabudovaným kompasom, ďalej ponúka hlasovú a pešiu navigáciu, aby zanietení fotografi nestratili cestu pri zachytávaní života prostredníctvom objektívu fotoaparátu.

 

Multimediálne funkcie – hudba, hry, video

 

Nokia N86 8MP je ideálnym prístrojom na sledovanie videa a hranie hier. Každá Nokia N86 8MP dokáže nepretržite prehrávať hudbu až 25 hodín na jedno nabitie batérie, ktorú si užívatelia užijú prostredníctvom dnes predstaveného Bluetooth Stereo Headsetu Nokia BH-241. Každý si môže vytvoriť osobnú hudobnú zbierku z nahrávok ponúkaných v Nokia Music Store.

 


 

Nokia N86:

 

Rozmery: 103 x 51 x 17,5 mm

Hmotnosť: 149 g

Siete: UMTS 900/2100 MHz, GSM 850/900/1800/1900 MHz

Dáta: HSDPA 3,6 Mbit/s, EGPRS/GPRS

OS: Symbian OS v9.3, S60 3rd edition

Displej: 2,6“ aktívny OLED, 16 miliónov farieb, 240x320,

Fotoaparát: 8 MP, LED blesk,

Hudobný prehrávač

FM rádio s RDS

Integrovaná pamäť 8 GB + microSD

WiFi 802.11 b/g

Bluetooth 2.0 (A2DP)

microUSB 2.0

A-GPS navigácia

Audio konektor 3,5 mm

Stereo reproduktory

TV výstup

Podpora N-Gage


 

 

 

Vyberáme pre Vás

Super elegantný telefón SAMSUNG innov8, ktorý je plný exkluzívnych zábavných aplikácií, prináša dávku čistej zábavy. Čo tak prejsť pri fotografovaní na vyššiu úroveň s 8-megapixelovým profesionálnym fotoaparátom?

 

Read more text
Aktuálne máme 5 hosťov prítomný
Počet zobrazení obsahu : 124254
bottom

Beží na 3K Media.